POŘÁDÁME: Kulatý stůl – jak se chystáme zpět do normálního života?

Rádi bychom Vás pozvali na další online setkání v rámci projektu 2generace, která pořádáme ve spolupráci s Právě teď, o. p. s.

PONDĚLÍ 26.4: 17 – 18 hod. – KULATÝ STŮL na téma „Jak se chytáme zpět do normálního života a bude stejný?“
Máme za sebou více než rok s Covidem.

  • Jaký byl?
  • Co nám vzal/dal?
  • V jaké jste kondici?
  • Na co se těšíte?
  • Co vám nejvíce chybělo?
  • Chystáte se něco ve svém životě změnit?

Pojďme si povídat o Covidu vážně i nevážně a spřádat plány do budoucna.

Jak bude kulatý stůl probíhat?

Program bude probíhat, na platformě Zoom (detaily programu viz níže). Pro všechny aktivity je nastaven jednotný systém přihlášení:

  • přímý link: KLIKNĚTE ZDE
  • nebo přihlášení pomocí č. schůzky a hesla: Meeting ID/číslo schůzky: 531 675 3853 Passcode/heslo: 111

Pro první přístup do aplikace Zoom je potřeba udělat pár jednoduchých kroků viz níže a ideálně si i stáhnutou aplikaci (ale není to nezbytné). Pokud máte s připojením problém, zkuste požádat někoho v rodině, příp. zkuste zavolat Hanku Čepovou, tel.: 603 852 740.

Informace o tom, jak se k programu připojit najdete níže. I když to vypadá na první pohled složitě, věřte, že složité se to může jevit pouze napoprvé 🙂 Podrobnější návod najdete na konci článku.

Co musíte  udělat, abyste se mohli připojit na platformu Zoom?

Od podzimu 2020 je změněn (zjednodušen) způsob přihlašování do ZOOMu. Při prvním přihlášení:

Pokud máte link (viz. výše), stačí na něj kliknout, budete přesměrování na stránky ZOOMu (otvírá se v novém okně, musíte s tím souhlasit). Tam dejte (pouze při prvním přihlášení) přijmout (I Agree) podmínky (privacy policy), zadejte své jméno, které chcete aby se v ZOOMu zobrazovalo (name) a povolte, pokud máte kameru, spuštění videa (join video).  Když vstoupíte do virtuální místnosti, musíte povolit přístup k mikrofonu a zvuku (join audio).

Aplikaci není nutné stahovat, ale je to doporučeno. Na PC/notebooku vám prohlížeč nabídne stažení aplikace, tzv. klienta automaticky (Zoom Client for Meetings – download application), na tabletech a telefonech záleží na tom, na jakém systému běží. Pak je třeba aplikaci stáhnout z Obchod Play u zařízení běžícím na Androidu, nebo z AppStore pro Apple.