POŘÁDÁME: Výchova 2021 – Jak vychovává děti dnešní generace a proč?

Přístupy v rodičovství se proměňují s každou generací, až se skoro zdá, že to jedna druhé dělá na truc. Není to ale tak. Všichni rodiče se snaží dělat to nejlepší, co umí.

O tom, kam směřují současné trendy v rodičovství si popovídáte s Mgr. Kateřinou Trávníčkovou, lektorkou emoční inteligence a zakladatelskou Školičky Šídlo. Budete tak mít šanci pochopit, proč se dnešní rodiče u dětí vyhýbají cukru, obouvají do beztvaré obuvi, kojí dlouho, nenastavují hranice a hlavně proč s dětmi mluví jinak, než jste možná zvyklí.

Webinář je určen všem prarodičům, kteří touží po pochopení současné generace rodičů.
Webinář proběhne přes platformu Zoom:

Pro první přístup do aplikace Zoom je potřeba udělat pár jednoduchých kroků: Po kliknutí na link budete přesměrování na stránky ZOOMu (otvírá se v novém okně, musíte s tím souhlasit). Tam dejte (pouze při prvním přihlášení) přijmout (I Agree) podmínky (privacy policy), zadejte své jméno, které chcete aby se v ZOOMu zobrazovalo (name) a povolte, pokud máte kameru, spuštění videa (join video). Když vstoupíte do virtuální místnosti, musíte povolit přístup k mikrofonu a zvuku (join audio).

Aplikaci není nutné stahovat, ale je to doporučeno. Na PC/notebooku vám prohlížeč nabídne stažení aplikace, tzv. klienta automaticky (download application), na tabletech a telefonech záleží na tom, na jakém systému běží. Pak je třeba aplikaci stáhnout z Obchod Play u zařízení běžícím na Androidu, nebo z AppStore pro Apple.

Pokud se budete přihlašovat poprvé, zkuste to alespoň 15 minut dopředu, v případě neúspěchu kontaktujte Štěpánku na 734 570 434.