Online setkání: Jak rozvíjet kritické myšlení?

Byli jste na Denisy přednáškách o  kritickém myšlení? Jste zváni na pokračování! Zváni jsou ale i ti co na přednáškách nebyli, protože vše důležité si řekneme na začátku.

Co to je kritické myšlení, co k němu potřebujeme a k čemu nám vlastně je? Nově se seznámíme s argumentačními fauly a objevíme je v dnešním světě. Také se zamyslíme nad tím, jak lze kritické myšlení dále rozvíjet.

Webinář je určen všem seniorům, kteří touží po pochopení dezinformací, mýtů a polopravd a chtějí se dopátrat kvalitních a užitečných informací.
Webinář proběhne přes platformu Zoom:

Pro první přístup do aplikace Zoom je potřeba udělat pár jednoduchých kroků: Po kliknutí na link budete přesměrování na stránky ZOOMu (otvírá se v novém okně, musíte s tím souhlasit). Tam dejte (pouze při prvním přihlášení) přijmout (I Agree) podmínky (privacy policy), zadejte své jméno, které chcete aby se v ZOOMu zobrazovalo (name) a povolte, pokud máte kameru, spuštění videa (join video). Když vstoupíte do virtuální místnosti, musíte povolit přístup k mikrofonu a zvuku (join audio).

Aplikaci není nutné stahovat, ale je to doporučeno. Na PC/notebooku vám prohlížeč nabídne stažení aplikace, tzv. klienta automaticky (download application), na tabletech a telefonech záleží na tom, na jakém systému běží. Pak je třeba aplikaci stáhnout z Obchod Play u zařízení běžícím na Androidu, nebo z AppStore pro Apple.

Pokud se budete přihlašovat poprvé, zkuste to alespoň 15 minut dopředu, v případě neúspěchu kontaktujte Štěpánku na 734 570 434.